Benefity kokosové vody

Benefity kokosové vody

Kokosová voda GOYA je ze zelených kokosových ořechů, které obsahují víc vody, méně dužiny a mají měkčí konzistenci než zralé (hnědé) kokosové ořechy. Navíc mladý kokos má méně kalorií, tuků a cukrů.
Tajemství zeleného kokosového ořechu spočívá v jeho složení. Obsahuje minerály jako magnézium (30 mg / 100 g) a draslík (312 mg / 100 g). Až 94% kokosového ořechu tvoří voda. Všechny živiny se nacházejí právě v ní.
Jaké benefity najdete v kokosové vodě?
1.- Eliminuje toxíny. Díky obsahu draslíku se stala skvělým regulátorem elektrolytů, pomáhá nám zbavovat se toxinů přirozenou formou.
2.- Posilňuje imunitní systém. Minerální látky jako draslík, fosfor, železo a vápník najdete v kokosové vodě a ty posilňují imunitu v boji proti škodlivým látkám, které ohrožujú náš organismus.

3.- Skvěle hydratuje. Díky obsahu elektrolytů  se doporučuje zejména sportovcům. Všeobecně minerální složení kokosové vody pomáhá doplnit elektrolyty, které lidské tělo ztrácí i pocením.
4.- Vyživuje kosti, nehty a zuby. Opět si připomeneme  vysoký obsah minerálních látek, díky kterým kokosová voda působí jako remineralizace, čímž se stává vhodnou pro rostoucí děti, kojící matky nebo těhotné ženy.
5.- Zlepšuje trávení. Obsahuje bioaktivní přírodní enzymy jako kyselou fosfatázy, katalázy, diastázy a peroxidaci.
6.- Působí jako antioxidant. Díky přítomnosti cytokininů, rostlinných hormonů, má ochranný účinok proti stárnutí, trombotickým procesům a oxidativní degeneraci.
7.- Pomáhá zraku. V kokosové vodě se nachází vitamín A, který je potřebný pro dobré fungovaní zraku.
Ano, nejideálnější by bylo pít kokosovou vodu přímo ze zeleného kokosového ořechu. Pláže zalité slunkem a s palmami nemáme na dosah ruky, avšak najbližší prodejna s kokosovou vodou je hned za rohem. Neváhej a získej benefity kokosové vody už dnes!

No Comments

Post A Comment